TUR BİLGİLERİ
Çıkışlı
Ankara Çıkışlı Günübirlik Yedigöller Turu
25 Ocak 2020
100 ₺
Tur Arama
FARKLI TARİH SEÇENEKLERİ
25 Ocak 2020 - 25 Ocak 2020 İncegöl, Sazlıgöl
100 ₺
26 Ocak 2020 - 26 Ocak 2020 İncegöl, Sazlıgöl
100 ₺
Ankara Çıkışlı Günübirlik Yedigöller Turu

Bir Doğa Harikasıdır Yedigöller, Yedi Adet Gölün Olağan Üstü Beraberliğidir. Yedigöller’in Her Mevsimi Bir Başka Güzel Ama İlkbahar Ve Sonbaharı Kaçırılmayacak Zamanlarıdır. Şimdi Yedigöller Zamanı, Gelin Bu Mevsimde Yedigöller De Doğa’nın Tadını Birlikte Yaşayalım.


Araç Kalkış Noktaları

 

07:00 Ofis Önü (Meşrutiyet Cad 22/03)

07:10 Milli Kütüphane

07:20 Ankamall Adese

07:30 Batıkent Jandarma Karşısı

07:40 Optimum Kepez Durağı 

 

İncegöl, Sazligöl, Kurugöl, Nazligöl, Büyükgöl, Seri̇ngöl, Deri̇ngöl, Şelaler, Gülenkayalar, Di̇lek Çeşmesi̇, Pi̇sagor Ağaci, Manzara Terasi

Ormanlığın içerisinde keşfedeceğimiz küçük Yedigöller, baharda yeşile, sonbaharda sarıya vurgun olanların uğrak yeri. Şehrin stresinden hayatımızın yoğun temposundan çıkıp huzur ve sakinliğin yeri Cennetten bir köşedir. Bölgede mevcut olan ağaç türleri başta kayın ağacı olmak üzere meşe,  gürgen,  kızılağaç,  karaçam,  sarıçam,  köknar, karaağaç, ıhlamur, porsuk gibi değişik tür ağaçlar da görülmektedir. Milli Parkın içerisinde ve yakın çevresinde geyik, karaca, kurt, tilki, sincap, tavşan gibi hayvanlar bulunmaktadır. 

Siz değerli misafirlerimiz ile buluşmamızın ardından araç içi ikramlarımız ve sandviç paketi kahvaltımız eşliğinde yolculuğumuza başlıyoruz.Ankara Bolu istikametinde bulunan Köroğlu Dinlenme Tesislerinde kısa bir ihtiyaç molası için duruyoruz. Molamız sonrasında Yedigöller için tekrar hareket ediyoruz. Yolculuğumuzun sonlarına yaklaşırken bölgede market ve bakkal olmadığından dolayı ihtiyaçlarınızı alabilmeniz adına Gerede çıkışında bulunan Şirin Semt Bakkalında ihtiyaçlarımızı alıyoruz. Alışverişimizin ardından muhteşem güzelliği ile bizleri zambak, sıklamen, çiğdem ve orkide olmak üzere toplam 236 adet bitkisi bulunan Yedigöller Milli Parkı bizleri karşılıyor. Yurdumuzu bölgenin en güzel tepesi olan Seyir Tepesi'nden kuş bakışı olarak görüyor ve manzara eşliğinde harika fotoğraflar çekiyoruz.Eski Geyik üretme Çiftliği alanı, İncegöl, Sazlıgöl, Kurugöl ve Nazlıgöl sonrasından Gülen kayalarını görerek Dilek Çeşmesi ne doğru devam ediyoruz. Çevresinde yapacağımız gezilerimiz sonrası öğlen yemeğimiz için kısa bir mola veriyoruz. Molamızın ardından Deringöle doğru doğa yürüyüşümüze başlıyoruz. Yürüyüşümüz içinde vereceğimiz fotoğraf molaları ile birlikte Büyük Göl'e ulaşıyoruz. Rehberimizin anlatımları eşliğinde doğa yürüyüşümüze devam ederek Seringöle doğru yola çıkıyoruz. Son gölümüzde vereceğimiz 1,5 saatlik serbest molamızda anı kutularınızda biriktirmek üzere güzel doğa ve manzara resimleri çekebilme imkanı bulacaksınız. Molamızın ardından bu tatlı yürüyüş ve doğa turumuzu burada sonlandırarak Ankara'ya hareket etmek üzere aracımızda toplanıyoruz. Ortalama üç buçuk, dört saatlik yolculuğumuz sonrasında siz değerli misafirlerimiz ile Ankara'ya varıyoruz. Bir başka SSC Tur programında görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Araçta İçi Kahvaltı Paketi
Öğle Yemeği: Ayıkayası, Günbatımı Seyir Tepesinde (Ekmek Arası Köfte, Sucuk veya Tavuk, İçecek)

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

- Lüks Araçlar İle Ulaşım
- Araç İçi İkramlar
- Araçta İçi Kahvaltı Paketi
- Milli Park Giriş Ücreti
- Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri
- Profesyonel Rehberlek Hizmeti
 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

-Tüm Şahsi Harcamalar
-Öğle Yemeği (Ekmek Arası Köfte, Sucuk veya Tavuk + İçecek)
 

Önemli Notlar;
Fiyat Türü Peşin
Single 0 ₺
Double 100 ₺
Triple 0 ₺
0-2 Yaş Ücretsiz
3-6 Yaş 0 ₺
7-12 Yaş Ücretsiz

Yorum yazılmamıştır.

Formu doldurun, satış temsilcimiz beirttiğiniz süre içinde sizi arasın. Zorunlu alanları (*) doldurmalısınız.