TUR BİLGİLERİ
Çıkışlı
Günübirlik Beypazarı Abant Gölcük Turu
30 Ağustos 2019
150 ₺
Tur Arama
FARKLI TARİH SEÇENEKLERİ
30 Ağustos 2019 - 30 Ağustos 2019 Her Şey Dahil
150 ₺
14 Eylül 2019 - 14 Eylül 2019 Her Şey Dahil
150 ₺
12 Ekim 2019 - 12 Ekim 2019 Her Şey Dahil
150 ₺
29 Ekim 2019 - 29 Ekim 2019 Her Şey Dahil
150 ₺
09 Kasım 2019 - 09 Kasım 2019 Her Şey Dahil
150 ₺
Günübirlik Beypazarı Abant Gölcük Turu

ABANT GÖLCÜK TURU

Her Şey Dahil 130TL

Restoranda Serpme Kahvaltı | Mangalda Öğle Yemeği | Ulaşım | Profesyonel Rehberlik
Beypazarı, Abant Milli Parkı, Gölcük Milli Parkı

Bilgi & Rezervasyon 
0312 419 73 53 
0543 638 92 44 
info@negese.com
Meşrutiyet Cad. Niyazibey Apt No:17/10 Kızılay/Ankara (Meşrutiyet Caddesi Yapı Kredi Bankası Karşısı 4. Kat)

 • 1. Gün 30 Ağustos Cuma
  Ankara - Beypazarı - Abant - Gölcük - Ankara

  Sabah saat 07:00’da Meşrutiyet Caddesi No:17'de yer alan ofisimiz önünde buluştuktan sonra hareket noktalarımızdan misafirlerimizi alarak Beypazarı'na hareket ediyoruz. Ankara'nın güzide ilçelerinden biri olan ve eski Türk Evi yapısını günümüze kadar getirmeyi başarmış olan Beypazarı'na gidiyoruz. İnözü vadisinde bizler için hazırlanmış olan serpme kahvaltımızı alıyoruz. Burada tarihi çarşıyı bir diğer ismi ile Aleaddin caddesini geziyor, tarihi konakları görüyor, akabinde tarihi Suluhan'ı görüyor ve yöreye özgü gümüş sanatını tanımak için gümüşçüler çarşısına gidiyoruz. Ardından Beypazarı'na özgü Beypazarı kurusu ve Beypazarı'nın kendine has ürünlerinden satın alabilmeniz adına kısa bir serbest zaman veriyoruz. Sonrasında Nallıhan üzerinden Kuş Cenneti ve Hasan Polatkan Gölü manzaraları eşliğinde dört mevsim farklı güzelliklere sahip olan cennet coğrafyaya, Abant’a doğru yola çıkıyoruz. Ücrete dahil mangal keyfi öğle yemeğimiz sonrasında dileyen konuklarımız Abant Milli Parkı'nın masalsı atmosferinde doğa yürüyüşleri yada fayton sefası yapabilir ve ata binebilirler. Akabinde yöresel ürünler satın alabilirsiniz. Burada ki gezimizin ardından Gölcük Tabiat Parkına gidiyoruz. Bolu ilinin nadide mesire alanlarından olan Gölcük Tabiat Parkı 1200 rakımı ile sizleri bol oksijenin göbeğine atacaktır. Bünyesinde barındırdığı Orman Genel Müdürlüğü'nün ahşap evinin görüntüsü tabiatla birleşerek sizlere iyi bir ressamın elinden çıkmış tablo görüntüsünü andıracaktır. Özellikle fotoğraf çekmeyi seven misafirlerimizin deklanşöre basmaktan kendini alamayacağı yerlerden birisi olacaktır. Rehberimiz tarafından çevrenin tanıtılmasının ardından sizleri doğayla baş başa bırakıyoruz. Dileyen misafirlerimiz yürüyüş yapabilir ya da yorgunluğunu kır kahvesinde dinlenerek atabilirler. Ayrıca yürümeyi tercih etmiyorsanız golf arabası kiralayarak çevreyi gezebilirsiniz. Sizlere vereceğimiz serbest zamanın ardından Ankara'ya dönüş yolculuğumuz başlıyor. 

  Keyifli bir gezinin ardından bir başka Negese Turizm organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

  Tahmini Ankara'da Oluş: 20.30


  Hareket Noktaları
  07.00 | Negese Turizm Ofis Önü (Meşrutiyet Cad. No:17) 
  07.05 | Milli Kütüphane Metro Durağı 
  07.10 | Armada AVM Önü 
  07.30 | Eryaman Optimum AVM Karşısı 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER


► Turizm Paketli Araçlar ile Ulaşım
► Sabah Kahvaltısı (Restoranda Serpme Kahvaltı)
► Öğle Yemeği (Mangal'da; Ekmek Arası Köfte, Sucuk, Garnitür, Meşrubat) 
► Programda Belirtilen Çevre Gezileri 
► Milli Park Giriş Ücretleri 
► Profesyonel Rehberlik Hizmeti 
► Negese Turizm Refakat Hizmeti 
► Araç İçi İkramlar(Atıştırmalıklar ve İçecekler)

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER


► Ekstra Harcamalar 
 

Not: *

Kişi Başı Fiyat: 130,00TL
► 0-6 Yaş Çocuk İki Yetişkin Yanında Ücretsizdir.
► 6-12 Yaş Çocuk İçin 110,00 TL’dir. 
► Çocuk İndirimleri ve Ücretleri İki Yetişkin Yanında Geçerlidir. 
► Kişi Başı Kapora Bedeli 80TL'dir. Kapora bedelini ofisimize gelerek nakit ya da kredi kartı ile ödeyebilir, dilerseniz size ileteceğimiz firma hesap numaramıza havale edebilirsiniz. Kalan tutarı tur esnasında rehberimize ödeyebilirsiniz. 

Önemli Notlar;

►GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ '' Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 15-18 kişide özel dizayn minibüs ile (Crafter, Sprinter), 19-30 kişide midibus ile (Sultan, Turkuaz, Nova, Prestige, Harmony), 30 kişinin üstünde ise lüks otobüslerimiz (Tourismo, Neoplan, Fortuna, Safir) ile yapılacaktır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda (min.15 Kişi); konaklamalı turlarda minimum 2 gün önceden, günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilir. Negese Turizm, kesin kayıt tarihine kadar fiyatlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Otellerden hareket saatlerini rehber belirleyecektir ve iklim koşullarına göre programda değişiklik yapabilir. Negese Turizm, gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Negese Turizm, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Negese Turizm sorumlu tutulamaz. 

►GENEL NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ ''
► 0-6 Yaş Çocuk İki Yetişkin Yanında Ücretsizdir.
► 6-12 Yaş Çocuk ücreti 110,00 TL’dir. 
► Çocuk İndirimleri ve Ücretleri İki Yetişkin Yanında Geçerlidir
► Kişi Başı Kapora Bedeli 80TL'dir. Kapora bedelini ofisimize gelerek nakit ya da kredi kartı ile ödeyebilir, dilerseniz size ileteceğimiz firma hesap numaramıza havale edebilirsiniz. Kalan tutarı tur esnasında rehberimize ödeyebilirsiniz. 

Fiyat Türü Peşin
Single 150 ₺
Double 150 ₺
Triple 150 ₺
0-2 Yaş Ücretsiz
3-6 Yaş 0 ₺
7-12 Yaş 125 ₺

Yorum yazılmamıştır.

Formu doldurun, satış temsilcimiz beirttiğiniz süre içinde sizi arasın. Zorunlu alanları (*) doldurmalısınız.